Urząd Miejski w Radomiu

Aktualnie znajdujesz się na:

Ogłoszenie o sposobie rozpatrzenia wniosków w ramach dotacji celowej na dofinansowanie wymiany systemów ogrzewania węglowego na ekologiczne źródła ciepła w 2015 roku.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa informuje, że zakończyła prace Komisja opiniująca wnioski o dofinansowanie wymiany systemów ogrzewania węglowego na ekologiczne

OGŁOSZENIE

o sposobie rozpatrzenia wniosków w ramach dotacji celowej na dofinansowania wymiany systemów ogrzewania węglowego na ekologiczne źródła ciepła w 2015 roku.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Radomiu informuje, że Komisja opiniująca wnioski o dofinansowanie wymiany systemów ogrzewania węglowego na ekologiczne źródła ciepła zakończyła prace nad ich kwalifikacją oraz zatwierdzeniem do realizacji.

W załączeniu wykaz wniosków rekomendowanych do dofinansowania wymiany systemów ogrzewania węglowego na ekologiczne źródła ciepła zatwierdzonych przez Radosława Witkowskiego - Prezydenta Miasta Radomia.

Na dzień zatwierdzenia wnioski od nr 1 do nr 134 posiadają zabezpieczenie środków finansowych ujętych w budżecie Gminy Miasta Radomia na 2015 r.

Wobec powyższego z beneficjentami w/w wniosków od 10.09.2015r. do 25.09.2015r. będą sukcesywnie podpisywane umowy w terminie, o którym zostaną Dotowani poinformowani telefonicznie lub pisemnie.

Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać :

 

  1. Pani Gertruda Tusińska   – tel. 48/3620683,
  2. Pan Mirosław Rejczak      - tel. 48/3620249

 

              lub drogą e-mail: środowisko@umradom.pl

Metadane

Data publikacji : 08.09.2015
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Bernadeta Siek
Osoba udostępniająca informację:
Bernadeta Siek Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Opcje strony

do góry