Urząd Miejski w Radomiu

Aktualnie znajdujesz się na:

Redakcja serwisu

  • Rafał Kościuk

    Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
    tel.: 48 36 20 318
  • Michał Gregorczyk

    Starszy Informatyk
  • Jerzy Gębski

    Główny specjalista
  • Jacek Gromek

    Starszy Informatyk
  • Liliana Kozicka

    Starszy inspektor
  • Magdalena Majcher

    Starszy Inspektor
  • Beata Stępień

    Inspektor
  • Ewa Garbacz

    Inspektor
  • Agata Gierczak

    Inspektor
  • Agnieszka Kotowska

    Inspektor
  • Aleksandra Paprocka

    Główny Specjalista
  • Aneta Ćwiklińska

    Inspektor
  • Emilia Faryna

    Inspektor
  • Rafał Szczepański

    Podinspektor
  • Beata Piechota

    Inspektor
  • Marek Mikulski

    gł. specjalista
  • Anna Latusek

    Inspektor
  • Michał Dębowski

    Kierownik Referatu
  • Łukasz Kozyra

    Główny specjalista
  • Iwona Niedzielska

    Inspektor
  • Joanna Mierzyńska

    Inspektor
  • Rafał Zimałek

    Starszy inspektor
  • Monika Siara

  • Iwa Komór

    inspektor
  • Tomasz Milewski

    Kierownik Referatu
  • Małgorzata Misztal

    Inspektor
  • Piotr Kijas

    Kierownik Referatu Architektury i Urbanistyki ,,POŁUDNIE”
  • Izabela Huczewska

    Starszy Inspektor
  • Katarzyna Goździk

  • Małgorzata Malmon

    Dyrektor
  • Julita Bogdanowicz-Gregorczyk

    Główny specjalista
  • Ewelina Kaczmarczyk

    Inspektor
  • Aneta Kacperczyk

    Starszy Inspektor
  • Bernarda Cieślak

  • Marcin Matysiak

    Starszy Inspektor
  • Sylwia Sykuła

    Inspektor
  • Łukasz Horwat

    Zastępca dyrektora
  • Krystian Poźniak

    Zastępca kierownika
  • Sylwia Kajtowska

    Główny specjalista
  • Iwona Skawińska

    Inspektor
  • Katarzyna Popławska

    Podinspektor
  • Iwona Bredłowska

  • Magdalena Pawłowska

  • Kamila Kapciak-Prokop

    Inspektor
  • Milena Raguszewska

    inspektor
  • Magdalena Żuchowska

    Inspektor
  • Karolina Wajs

    Inspektor
  • Justyna Walaszczyk

    Inspektor
  • Agnieszka Jurkowska

    Podinspektor
  • Ewelina Budzyńska

    Inspektor
  • Jolanta Wójcik

    Inspektor
  • Anna Wójcik

    Podinspektor
  • Piotr Bałenkowski

    Inspektor
  • Jarosław Popko

    Starszy Inspektor
  • Mirosław Fryze

    Starszy inspektor
  • Karol Majcher

    Inspektor
  • Klaudia Kucharska

    Inspektor
  • Klaudiusz Różycki

    Pracownik Monitoringu
  • Paulina Czerwińska

  • Justyna Kamińska

    Inspektor
  • Marta Gajda

    Sekretarka
  • Justyna Pawelec

    Młodszy referent
  • Małgorzata Kita

    Podinspektor
    tel.: 48 3620742
  • Magdalena Rajkowska

    Inspektor
  • Jarosław Wójtowicz

    inspektor-koordynator
  • Mariusz Sowa

    Podinspektor
  • Paweł Kliszcz

    Inspektor
    tel.: wew. 329
    fax: 154
  • Maciej Kozik

    Samodzielny Referent
  • Tomasz Miękus

    Samodzielny Referent
  • Marzena Kędra

    Kierownik Biura
  • Dominika Dębska Cieślik

    Inspektor
  • Marlena Kazała

    Referent
  • Bożena Wolańska

    Samodzielny Referent
  • Daria Janas

    Inspektor
  • Ilona Piwowarczyk

    Inspektor
  • Sylwia Niziołek

    Referent
  • Robert Krzemiński

    Główny specjalista
  • Anna Roszczyk

    Inspektor
  • Anna Wójcik

    Kierownik referatu
  • Marcin Dygas

    Samodzielny Referent
  • Krzysztof Figura

    Samodzielny Referent
  • Sylwia Bzducha

    Inspektor
  • Ilona Kilianek

    Inspektor
  • Agata Miklińska

    Referent
  • Ewa Molenda-Suszyńska

    Referent
  • Aleksandra Gałązkiewicz

    Referent
  • Katarzyna Rybińska

    Referent
  • Iwona Wasik

    Referent
  • Eliza Wojtala

    Kierownik Referatu
  • Gertruda Tusińska

    Starszy Inspektor
  • Renata Czyż

    Starszy Inspektor
  • Konrad Wójcik

    Inspektor
  • Konrad Wolnowski

    Starszy Inspektor
  • Wojciech Czubak

    Główny specjalista
  • Katarzyna Kowalczyk

    Inspektor
  • Justyna Kicior

    Referent
  • Marta Ziętek

    Referent
  • Norbert Kornacki

    Starszy Inspektor
  • Paulina Kwiecień

    Starszy inspektor
  • Justyna Godzisz

    Referent
  • Edyta Bednarska

    Referent
  • Artur Fokt

    Inspektor
  • Iwona Cygan

    Kierownik referatu
  • Sławomir Ruszczyk

    Główny specjalista
  • Martyna Bednarska - Czerwiak

    Podinspektor
  • Agata Michałkiewicz

    Podinspektor
  • Angelika Cielniak

    Młodszy referent
  • Joanna Radzięta

    Referent
  • Anna Maria Stachowicz

    Podinspektor
  • Dominika Ługowska

    Podinspektor
  • Ewelina Sowa

    Młodszy referent
  • Jerzy Brzozowski

    Młodszy referent
  • Marta Altman-Kupczyk

    Podinspektor
  • Beata Staniszewska

    Podinspektor
  • Ewelina Kozłowska

    Podinspektor
  • Marcin Chłopicki

    Inspektor
    tel.: 48 36 20 300
  • Małgorzata Cieślakowska

    Samodzielny referent
  • Magdalena Swend

    Pomoc administracyjna
  • Beata Gospodarczyk

    Kierownik referatu
  • Edyta Drabik

    Podinspektor
  • Piotr Rdzanek

    Młodszy referent
  • Mirosław Woźniak

    Młodszy referent
  • Milena Grzesiak

    Inspektor
  • Kinga Bursa Grela

    Podinspektor
  • Krzysztof Kęska

    Podinspektor
  • Sylwia Domagała

    Podinspektor
  • Kamila Staniec

    Podinspektor
  • Aleksandra Miazga

    Młodszy referent
  • Damian Wiśniewski

    Referent
  • Anita Kotulska

    Młodszy referent
  • Julia Tomczyk

    Samodzielny referent
  • Paulina Kaczorek

    Podinspektor
  • Ilona Kaniewska

    Podinspektor
  • Agnieszka Witczak-Armacińska

    Podinspektor
  • Agnieszka Wejgt

    Podinspektor
  • Marek Kolasiński

    Starszy inspektor
  • Monika Bielecka

    Inspektor
  • Michał Celi

    Inspektor
  • Michał Garbacz

    Inspektor
  • Edyta Sadowska

    Pomoc administracyjna
  • Damian Kiliszek

    Pomoc administracyjna
  • Michał Musialik

    Inspektor
  • Agnieszka Karasek

    Podinspektor
  • Marzena Matuszak

    Główny Specjalista
  • Angelika Kępczyk

    Młodszy referent
  • Katarzyna Kępczyk

    Inspektor
  • Marta Solińska

    Podinspektor
  • Bartłomiej Ogorzałek

    Podinspektor
  • Paulina Opala

    Podinspektor
  • Marzena Supłatowicz

    Pomoc administracyjna
  • Konrad Borowski

    Inspektor
  • Anna Ryciak

    Podinspektor
  • Robert Bilski

    Młodszy referent
  • Aleksandra Szczygielska

    Młodszy referent
  • Dorota Soseńska

    Inspektor
  • Sylwia Gołębiowska

    Inspektor
  • Marcin Snopczyński

    Kierownik referatu
  • Tomasz Stolarek

    Podinspektor
  • Marta Kornafel

    Podinspektor
  • Katarzyna Guzak

    Pomoc administracyjna
  • Ewelina Bugajska

    Inspektor
  • Marcin Kucharski

    Inspektor
do góry