Urząd Miejski w Radomiu

Apel Rady Miejskiej do Rady Nadzorczej SM "Ustronie"


Apel Rady Miejskiej w Radomiu do Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „ Ustronie”

Rada Miejska w Radomiu zwraca się do Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie” w Radomiu o położenie kresu szkodliwej działalności Prezesa Zarządu SM „Ustronie”.

Prezes Spółdzielni „Ustronie” działa na szkodę Spółdzielni, a tym samym jej członków, a także na szkodę interesu publicznego.

Wymieniamy tylko brak dopływu ciepła do mieszkań w wyniku zaprzestania płatności, a jednocześnie ponoszenia ciężarów nieuzasadnionych przez SM „ Ustronie” jak komputeryzacja za ogromne kwoty czy też ubezpieczenie majątku Spółdzielni w wysokości budzącej wątpliwość.

Nie sposób nie wspomnieć o zaburzeniu pracy miejskiego żłobka i przedszkola poprzez nieuzasadnione roszczenie zbycia obu obiektów i wątpliwe wejście w ich posiadanie.

Rada Miejska w Radomiu apeluje do Rady Nadzorczej SM „ Ustronie” o odwołanie pełniącego obowiązki Prezesa z tej funkcji. Apel ten jest podyktowany troską o dobro Członków Spółdzielni oraz interes publiczny i w żadnym wypadku nie może być potraktowany jako ingerencja w niezależność organów Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie”.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Wojciech Skurkiewicz

Metadane

Data publikacji : 27.04.2007
Obowiązuje od : 25.04.2007
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
radny Krzysztof Sońta
Osoba udostępniająca informację:
Agata Gierczak

Opcje strony

do góry