Urząd Miejski w Radomiu

Skład osobowy VIII kadencja

Komisja Bezpieczeństwa

Gutkowicz Karol - Przewodniczący Komisji

Bocheński Adam

Chrobotowicz Robert

Fiszer Robert

Neska Zbigniew

Wędzonka Wiesław

 

Komisja Budżetowa

Kuźmiuk Mateusz - Przewodniczący Komisji

Bogusz Kinga

Chrobotowicz Robert

Czerwińska Ewa

Gutkowicz Karol

Majewski Marcin

Ruszczyk Dawid

Utkowski Robert

Zając Małgorzata

 

Komisja Edukacji, Sportu i Turystyki

Wójcik Dariusz - Przewodniczący Komisji

Czerwińska Ewa

Gogacz Tomasz

Kotkowska Wioletta

Skoczek Teresa

Staszewski Kazimierz

Utkowski Robert

Wędzonka Wiesław

 

Komisja do Spraw Majątku Spółek Miejskich

Majewski Marcin – Przewodniczący Komisji

Kaca Marcin

Kaca Marcin Robert

Michalska – Wilk Marta

Podlewski Łukasz

Rejczak Mirosław

Zając Małgorzata

 

Komisja Gospodarki

Fiszer Robert – Przewodniczący Komisji

Gogacz Tomasz

Kaca Marcin

Kaca Marcin Robert

Kotwicki Piotr

Michalska – Wilk Marta

Ruszczyk Dawid

Woźniak Kazimierz

Wójcik Dariusz

 

Komisja Kultury i Promocji

Czerwińska Ewa – Przewodnicząca Komisji

Bocheński Adam

Kotwicki Piotr

Lasota Magdalena

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Podlewski Łukasz

Rabenda Jarosław

Ruszczyk Dawid

Utkowski Robert

 

Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska

Kotwicki Piotr – Przewodniczacy Komisji

Bogusz Kinga

Neska Zbigniew

Woźniak Kazimierz

 

Komisja do spraw Polityki Senioralnej

Kaca Marcin - Przewodniczący Komisji

Bogusz Kinga

Kotkowska Wioletta

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Skoczek Teresa

 

Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych

Rejczak Mirosław – Przewodniczący Komisji

Gutkowicz Karol

Neska Zbigniew

Rabenda Jarosław

Wędzonka Wiesław

Woźniak Kazimierz

 

Komisja Rewizyjna

Podlewski Łukasz – Przewodniczący Komisji

Kaca Marcin Robert

Kuźmiuk Mateusz

Lasota Magdalena

Majewski Marcin

Michalska – Wilk Marta

Staszewski Kazimierz

 

Komisja Rozwoju Miasta

Gogacz Tomasz – Przewodniczący Komisji

Chrobotowicz Robert

Fiszer Robert

Kuźmiuk Mateusz

Rejczak Mirosław

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Staszewski Kazimierz - Przewodniczący Komisji

Rabenda Jarosław

Wójcik Dariusz

 

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny

Skoczek Teresa – Przewodnicząca Komisji

Bocheński Adam

Kotkowska Wioletta

Lasota Magdalena

Pastuszka – Chrobotowicz Katarzyna

Zając Małgorzata

 

Doraźna Komisja ds. Wyboru Ławników

Staszewski Kazimierz - Przewodniczący Komisji

Gogacz Tomasz

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Podlewski Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Data publikacji : 19.11.2018
Data modyfikacji : 02.07.2019
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Sylwia Sykuła
Osoba udostępniająca informację:
Sylwia Sykuła Biuro Rady Miejskiej
Osoba modyfikująca informację:
Sylwia Sykuła

Opcje strony

do góry